Site Yönetiminin Hizmetleri


TEMİZLİK HİZMETLERİ

TRİOS 2023 Temizlikte geleneksel hizmetlerden farklı insan sağlığını ve çevreyi koruyan sürdürülebilir teknolojik metotlarla temizlik sistemlerini oluşturmuş, personel verimliliğini arttırarak işletme maliyetlerini düşürmeyi hedeflemiştir. Bu doğrultuda temizlik ekibi ve hidrolik vakumlu yol süpürge makineleri ile temizlik hizmeti sunuyoruz. Dış cephe temizliği, asansörler WC’ ler, merdivenler, koridorlar, otoparklar vb. ortak alanların genel temizliğihizmetlerini gerçekleştiriyoruz.


MUHASEBE HİZMETLERİ

Ortak ve kat maliklerinin aidat tahakkuklarını yapıyoruz, yapılan aidat ödemeleri ile satın alma ve gelir gider dengesini sağlayarak para akışını takip ediyoruz.
Devlet kurumlarıyla ilgili mali ve muhasebe işlemlerini yürütüyoruz. Devlet kurumları tarafından gerçekleştirilen teftişler esnasında talep edilen evrakları temin ediyoruz. Cari hesapların doğru bir düzen içinde takibini sağlıyoruz.
Yıllık işletme bütçesini hazırlayıp yönetiyoruz. Yönetim kurulu tarafından alınan kararları düzenleyerek karar defterine işliyoruz.


TEKNİK HİZMETLER

İşletmelerin açılış şartnamelerini eksiksiz yerine getirebilmeleri için Elektrik, Makine ve İnşaat Mühendislerimizden oluşan profesyonel kadromuz ile teknik destek, danışmanlık ve kontrol hizmeti veriyoruz.
İşletmelere işyerlerinin teknik şartnamelerini sunarak, elektrik, mekanik ve inşaat işleriyle alakalı projelerini istiyoruz. Şartname uygunluğuna bakıp işletmeleri kurulum aşamasında takip ediyor kurulum sonrası denetleme hizmeti sağlıyoruz.
Ortak alanlarda bulunan elektrik odaları, hücre odaları, jeneratör odaları ve diğer elektrik ve mekanik sistemlerinin bakım ve tamir işleri hizmetini sunuyoruz.


GÜVENLİK HİZMETLERİ

Deneyimli, dinamik profesyonel güvenlik ekibimizle çalışanlarınız, ziyaretçileriniz ve misafirleriniz için huzurlu ve güvenli bir ortam oluşturmak temel amacımız. 24 saat hizmet veren 22 kişilik güvenlik kadromuzla araç giriş, çıkış ve denetlemelerini yapıyoruz. Trafikte yönlendirme, ortak alanlarda park etmeyi önleme, sistem odası hizmeti ‘’CC TV’’ sitenin dış ve iç alanlarında kör noktası bulunmayan gelişmiş güvenlik kameraları ile 24 saat devam eden güvenlik hizmetlerini işletmelerimize sunuyoruz.
Plaka tanıma sistemi ve bariyer güvenlik sistemi ile oluşabilecek tüm güvenlik unsurlarıyla ilgileniyoruz.


PEYZAJ HİZMETLERİ

TRİOS 2023 Yeni Nesil Endüstri Merkezi’ne özel mimari form ve mevcut çevre ile bütünleşen bir peyzaj tasarımı planlamıştır. Peyzaj alanlarındaki tüm bitkilerin canlılığını sürdürmek için bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz.
Toprak işleme, bitki söküm dikimi, budama, ilaçlama, gübreleme gibi rutin hizmetleri uygun maliyet ve üst düzey tekniklerle gerçekleştiriyoruz.