ONLİNE İŞLEMLER
Üye Kayıt | Üye Giriş

TRİOS 2023'te Yaşam

İşletme alanlarının yanında yeme - İçme, Otopark, tır Parkı, bankalar, ATM’ler, revir gibi hizmetler de mevcuttur.

İş İlanları

TRİOS 2023 Organize Sanayi Sitemizde içinde yer alan işletmelerimizin vermiş olduğu güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İşletmelere Ulaşın

TRİOS 2023 Organize Sanayi Sitesi içindeki işletme detaylarına alfabetik sırada veya sektörlere göre ulaşabilirsiniz.

TRİOS 2023 Emlak İlanları

Organize sanayi sitemizde yer alan sahibinden güncel kiralık ve satılık gayrimenkul ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TRİOS 2023

TRİOS 2023

TRİOS, Türkiye İkitelli Organize Sanayi kelimelerinin baş harflerinden oluşan, ayrıca uluslar arası anlamı da olan bir markadır. Aynı zamanda projedeki 3 bloğun varlığını da temsil etmektedir. 2023 ise ekonomi alanında Türkiye’nin yüzüncü yıl vizyonuna olan inancı ve katkıyı temsil etmektedir.

Devamı...
Mehmet Mahşuk GÜLAÇAR

Başkanımızdan Mesaj

Bir ülke düşünün, insanlığın erdemli duruşuna öncülük etmiş, kaynakları adaletin emrine teslim ederek hakkaniyetli bölüşümle, insanını mutlu etmeyi başarmış, dünya insanına da, hakkaniyetli bölüşüm olduğunda mutlu ve müreffeh olmanın zor olmadığını deklere edebilmiş.

Mehmet Mahşuk GÜLAÇAR

Devamı...

DUYURULAR

ATÖLYE SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 2020 yılı içerisinde ‘’İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı’’ kapsamında işyeri denetimleri yapılacaktır.

DETAY
YEME İÇME ALANLARI HİZMETTE

SIFIR ATIK SİSTEMİNE GEÇİŞ

T.C. İstanbul Valiliği Sıfır Atık Ofisi tarafından yapılan incelemeler sonucunda; Sıfır Atık Sistemine kayıt olup toplanan atık, yerleştirilen ekipman ve eğitim gibi temel...

DETAY
TRİOS 2023 LANSMANI

İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı

TİM tarafından yürütülen İnoSuit - İnovasyon Odaklı Mentorluk Programının son başvuru tarihi 14 Şubat 2020 Cuma Günüdür. Konuyla alakalı detaylara ekteki linkten ulaşabilirsiniz.

DETAY

TRİOS 2023 VİDEOLAR